מרכז Swim1 הינו מרכז למצוינות בשחייה וטריאתלון. המרכז מציע חוויית ספורט לכל הרמות באווירה משפחתית וחמה לכל הגילאים.

המרכז הוקם ב2007 ע"י דני חייטוב, שחיין אולימפי לשעבר, מנהל וראש צוות מדריכים מהמקצועיים ביותר בענף השחייה.

הבריכה הינה לימודית וטיפולית בלב יער אילנות, אליה מגיעים הורים וילדים מכל הארץ ללמוד שחייה לשם הנאה ושיפור היכולות הגופניות בהתאם למטרות של כל אחת ואחד. המרכז מאמן ילדים ובוגרים לשחייה מקצועית בארבעת הסגנונות ושולח את המצטיינים לוינגייט והעתודות השונות להמשך מקצועי ותחרותי בענף.

המרכז מציע מענה לפציעות ספורט, מחלות ניווניות, הגיל השלישי ועוד. דני חייטוב וצוות המדריכים המקצועי מלמד ומאמן בכל שעות היום במימיה החמימים בבריכת אילנות. מרכז אילנות מגוון חוגי ספורט נוספים כגון: טריאתלון, רכיבת אופניים בכביש ובשטח, אימון כושר אישי, הידרותרפיה, ואטסו, שחיית תינוקות, שחייה הוליסטית, אימון לקידום בריאות לאלו המבקשים שינוי בריא וספורטיבי בחייהם, כמו כן קייטנות ספורט בחופשים ועוד ענפי ספורט מגוונים.

המרכז ידוע גם כמקום הנותן עזרה שיקומית לבעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות שונות.

מרכז השחייה נותן גם מענה מפנק וחווייתי לקבוצות וחברות המעוניינות בהשכרת הבריכה לצורך ערבי גיבוש, מסיבות ואירועים. 

המקום ידוע במקצועיותו, מקפיד על העצמה, התמודדות עם אתגרים, קשיים, שיפור יכולות פיזיות ומנטליות כאחד והחשוב מכל- מחבר את הילדים למים ומלמד את האהבה לשחייה, ספורט וגווניו השונים.

 

מוביל את המרכז דני חייטוב בעל תואר ראשון בחינוך גופני ממכללת וינגייט.

דני – אלוף הנוער של אורוגואי בשחייה שייצג אותה במכבייה ונשאר בארץ בעקבותיה. מתמחה בשלושת ענפי הטריאתלון אולם לשחייה נדרשת הבנה טכנית פרטנית. לרכב על אופניים, לרוץ וללכת כל אחד מאיתנו מסוגל באופן טבעי, למקצוע השחייה נדרשת הבנה בהוראת סגנון אישי יעיל לכל משתתף בהתאם לציפה, מבנה הגוף, הגמישות והכח של כל אחד. דני חייטוב מלמד בהתאם לתורת הלימוד שפיתח עם בת זוגתו לשעבר, ענת פרקש (שיאנית אולימפית בשנות השבעים). השחייה הוא הינה ידידותית לגוף, גם במצב של בעיות ברכיים או גב ניתן ורצוי לשחות – מה שאינו אפשרי בפעילות על היבשה.

 

 

אודות