מיועד לאנשים הרוצים לשפר את איכות חייהם באמצעות שיפור הכושר הגופני בדרך מגוונת מעניינת ומאתגרת, ותוך ליווי אישי תומך של צוות המאמנים ברשות דני חייטוב.

היופי בשלושת ענפי הטריאתלון הוא שהם מהווים ענפי בסיס בספורט.
אין צורך להיות ספורטאי עילית על מנת לשחות לדווש על אופניים או לרוץ ריצה קלה ואפילו ללכת. 
באמת שכל אחד יכול שכן המטרה היא לאפשר מסגרת אימון ופעילות גופנית גמישה.
מצד אחד ישנה תמיכת הקבוצה אך התכנית שבה מותאמת אישית לרמתו ולמצב הכושר הגופני ההתחלתי וההתקדמות של כל מתאמן.

ענף הטריאתלון מיוחד בכך שניתן לתת דגש שונה במינון בין שלושת ענפיו. 
מי מאיתנו שאוהב בעיקר לשחות, תכנית האימונים שלו תיבנה סביב השחייה והאימונים הנלווים -באופניים ובריצה/הליכה ; יהיו משניים., מי שמעדיף ענף אחד או שניים גם כן מוזמן, התוכנית גמישה לחלוטין אך מטרתה ברורה מאוד.
שיפור הכושר הגופני, הבריאות ואיכות החיים בהתאמה לנתונים האישיים והמטרות של כל אחד.

מרכיב הכושר הגופני העיקרי בטריאתלון בכלל ובכל אחד מענפיו הוא הכושר הגופני הקרדיו וסקולרי- סבולת לב ריאה.
מחקרים מראים שלאחר 20 דקות פעילות גופנית רציפה בטווחי דופק/מאמץ של60-80% אנו מקבלים את האפקט האירובי המבורך – אותה תגובה ביוכימית המשחררת הורומונים ואנדרופינים, מורידה את לחץ הדם ותחושת הסטרס וגורמת לנו להרגיש טוב נפשית ופיזית.
בטווחי דופק/ מאמץ אלו ,מתקיים תהליך שריפת שומנים אופטימלי העוזר לנו לשמו ר על משקל גוף תקין ותחושה טובה.

 פעילות גופנית אירובית 3-4 פעמים בשבוע מבטיחה שיפור משמעותי בכושר הגופני ותפקוד טוב יותר בחיי היום יום.
על מנת להגיע לאפקט אירובי אנו צריכים להיות מסוגלים לבצע פעילות גופנית רציפה במשך 20 דקות לפחותץ על מנת שנצלח את המחסום הנ"ל עלינו להתחיל בהדרגה ולבנות רמת מיומנות יעילה מספיק על מנת שלא נתעייף בדרך ונעצור בשל אי יעילות בטכניקה וזאת בעיקר בענף השחיה. 
בענפי היבשה הכושר הגופני יבנה בהדרגה, אך בשחיה תזמון שאינו נכון תנועה שהזוית שלה לא מתאימה לאפיון הגופני ובעיקר נשימה לא נכונה ומתוזמנת ימנעו את "צליחת הרף האירובי" שאליו אנחנו מייחלים.

היתרון הגדול בענפי השחייה והאופניים הוא שהם שניהם מקלים על השלד במובן שאין צורך בנשיאת משקל הגוף תוך כדי הפעילות הגופנית. הקרירות והרוגע שבכניסה למים מוסיפים נופך מיוחד בתחושה של אימון השחייה. 
המהירות והנופים המתחלפים והרוח נותנים את הקסם לענף האופניים, גם העזרה ההדדית שבשבירת הרוח העליות והירידות מוסיפים את שלהם.
כמובן הריצה וההליכה בכל מקום בכל מצב ובכל שעה – זה תלוי רק בזמן שנפנה.

תכנית אימונים אישית המשלבת שניים או שלושה מתוך ענפי הטריאתלון היא דרך אופטימלית לשיפור איכות החיים.
הקבוצה עוזרת לנו להנות ולהתגבר על מכשולים ומהווה מסגרת נעימה לאימון.
השילוב בין היבשה למים מבטיח כיסוי רחב של מרכיבי כושר גופני בתנאי נשיאת משקל-יבשה העוזרים לשמירה על צפיפות העצם ובתנאי חוסר משקל-מים המיועדים לשמירה על מפרקי הגוף והגב. 

מוביל את הקבוצה דני חייטוב בעל תואר ראשון בחינוך גופני ממכללת וינגייט.


דני – אלוף הנוער של אורוגואי בשחייה שייצג אותה במכבייה ונשאר בארץ בעקבותיה – מתמחה קודם כל בענף הטכני משלושת ענפי הטריאתלון – השחייה. לרכב על אופניים, לרוץ וללכת כל אחד מאיתנו מסוגל באופן טבעי.
מקצוע השחייה הוא הענף הטכני שבו נדרשת הבנה בהוראת סגנון אישי יעיל לכל משתתף בהתאם לציפה, מבנה הגוף הגמישות והכח של כל אחד. 
היתרון הנוסף של השחייה הוא שהיא כל כך ידידותית לגוף שגם במצב של בעיות ברכיים או גב ניתן להתאמן בה – מה שלא אפשרי בפעילות על היבשה.

"כל אחד יכול" גם אם אינכם יודעים לשחות מהר ולאורך זמן המומחיות של דני חייטוב ו-1 SWIM היא בהתאמה ולימוד הסגנון האישי שלכם ! 
קבוצת הטריאתלון 1 SWIM מאפשרת לכם לקבוע את תדירות האימונים, אם תרצו להתמקד במים או ביבשה או על הגלגלים תבנה לכם תכנית בהתאם, אינכם חייבים לעסוק בשלושת הענפים יחדיו שכן המהות מאחורי הפעילות היא אתם – הבריאות וההנאה שלכם. 
קבוצת הטריאתלון 1 SWIM מתאמנת באזור השרון בהנחיית דני חייטוב B.E.D מאמן שחייה וספורטאי טריאתלון, ואייבי גילת M.E.D מאמן ענף האופניים ומרצה בבית הספר למאמנים במכון וינגייט.
מיקום האימונים בבריכה האולימפית בוינגייט ובקאנטרי קריית השרון החדש, בחוף הים במסלול האופניים החדש בנתניה, ביער אילנות, בבני ציון ובטבע הנפלא באזור השרון ועמק חפר. הפעילות מיועדת לנשים ולגברים לנוער ולילדים בקבוצות גיל וברמות השונות.
 

טריאתלון