לימוד שחייה:

מתקיים בשיעורים פרטיים, זוגות וקבוצות.

 

שלבי לימוד:

  • היכרות עם המים - הילד חווה את סביבת המים המיוחדת והמהנה.
  • הסתגלות – לימוד יסודות הנשימה, הציפה והתנועה במים.
  • הישרדות - להסתדר לבד במים, ידיים חזה ורגליים חתירה .
  • לימוד ושיפור סגנון השחייה - חתירה, גב, חזה ופרפר.

 

שלבי לימוד  :

  • לימוד סגנון החתירה
  • לימוד סגנון הגב
  • לימוד סגנון החזה
  • לימוד סגנון הפרפר

  

בחירת סגנון החתירה כסגנון ראשון:

ההתפתחות התנועתית מגיל צעיר אינה סימטרית, החל מזחילה ועד להליכה. החתירה והגב מדמות את שלבי ההתפתחות התנועתית באופן אסימטרי. האופן בו אנו מלמדים יכול לבצע את התנועות באופן טבעי תוך הקפדה על כל שלבי התנועה והטכניקה הנכונה.

שיטת המרכז למצויינות בהוראת השחייה

בעת קבלת פרטים ורישום הילד, הנכם מציעים לשיעור הכרות בו נכיר את הילד ונבחן את רמתו. בהתאם לגיל ולרמה, נחברו להרכב המתאים ביותר. מסגרות הלמידה שלנו הן פרוגרסיביות. מתחילות בפרטי או זוגיות ומתיימות בקבוצה. תחילה במתכונת של שיעור פרטי, מדריך עם ילד- מיועד לילדים עם פחד מלהכניס ראש למים. בשיעור פרטני הילד עובר את כל שלבי ההסתגלות והעצמה אישית, תחושת ביטחון וביטחון לשלב הבא, לשיעור זוגי: מדריך מול זוג, שנתיים של ילדים יותר ומנסים להרשים, מלאי קשב ועניין לדעת להיות טובים יותר מהאחר. השלב הבא, משלים את הסגנון החתירה הראשון, עוברים לקבוצות עד ארבעה ילדים ומתקדמות יותר, עד שמונה ילדים האימון גורם ל45 דק' ועוד אינטנסיביות.

אנו מקפידים על הומוניות מבחינת רמה וגיל עם כל תלמיד. התייחסות לסגנון השחייה כאמצעי ללימוד קשב, התנהגות כללית, שליטה מוטורית והתגברות על אישור, באמצעות מתודיקת הוראה תומכת במיוחד המבוססת על ההכרה בקורס השחייה כנוף להצל למים.

הוראה סיסטמאת הסביבה החוזרים על כך בדרגות קושי הולכות וגוברות עד לשליטה גבוהה בהסתגלות למים, בביצוע התנועות ובסגנון השחייה השלם.

התייחסות אישית גם כשהמסגרת קבוצתית: הצבת מטרות תוך כדי ההתקדמות האישית של כל תלמיד באווירה תומכת ולא משוונית – כל אחד והקצב שלו – כל אחד ומסגרת ההמשך שמתאימה ליכולותיו.

התייחסות לשחייה כאל מיומנות לחיים שתהליך למתו ייתן כלי לשיפור איכות הבריאות, החיים היום ובבעתיד.

 

Swim1 מציע מגוון טיפולים במים לשיפור התפקוד היומיומי. אנו מציעים טיפולי הידרותרפיה , וואטסו יחידני ובזוג, וואטר-דאנס ועוד מגוון טיפולים מפנקים. צוות המטפלים מוסמכים ומוכרים ע״י מנהל הספורט ואיגוד ההידרות בישראל. הבריכה מותאמת טיפולים בטמפ׳ של 32-34 מעלות. מוכח כי האפשרויות בבריכה עוזרים לפעולה לבצע פעולות קשות וכואבות ביתר קלות וניכר שיפור בתפקוד לאורך זמן.

 

אנו עובדים כל השנה בבריכת אילנות ובמהלך חודשי הקיץ מלמדים גם בבריכת קדימה. 

להרשמה ופרטים לבריכת אילנות: 050-6577025

להשמה ופרטים לבריכת קדימה: 055-6873063

 

לימוד וחוגי שחייה